Reakcia na: TAXI TAXI #30206:
Mne to az take problemy nerobi cakat 5-10 min na dalsu. Problem je v tom ze ak ta jedna vynecha co sa stava uz skoro pravidelne tak na poslednnych zastavkach v DNV to v nej potom vyzera ako v konzerve sardiniek. Chudaci ludia co blizko tych zastavok byvaju. Ku prikladu dnes sa znovu dve 21-cky pokazili, 1. odchod 7:25 z DNV vynechala, druha bola rano hradena vozom 3604. Inak ta 1405 je uz poriadny srot. Najvyssi cas aby ju na GO poslali. Dnes som mal to "potesenie" na 21.
Mike