Reakcia na: ima #30047:
vid Vsevedkova odpoved, ale z vlastnej skusenosti ti mozem povedat, ze cloveka nahneva ani nie tak to, ze to stena nema kosik, ale to ze niekto nema ani tolko slusnosti sa spytat ako mu to uklada prepravny poriadok..
Vševedko
Slušnosť nadovšetko ale ja na Vašej reprodukcii výroku vodiča nevidím nič arogantného a taktiež nevidím dôvod, bay Vám vodič niečo šepkal do uška.
P.S.: Autor odpovede nie je pracovníkom DPB, rovnako ako toto nie sú stránky DPB.