Reakcia na: ima #30047:
vid Vsevedkova odpoved, ale z vlastnej skusenosti ti mozem povedat, ze cloveka nahneva ani nie tak to, ze to stena nema kosik, ale to ze niekto nema ani tolko slusnosti sa spytat ako mu to uklada prepravny poriadok..
TeBeCe
tie pazvuky v 7303 su fakt zaujimave....