Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Darro #30011:
sluzobakovy voz nema vodicove dvere, ma v nutri rozne dekoracie a nieje sposobily k preprave cestujucej verejnosti preto nieje na normalnych linkach ale len na 406...
Reakcia na: Vševedko #30044:

Mas pravdu.
Reakcia na: ima #30047:
A ešte jedna otázka vzhľadom na dosť zriedkavé meno - neráčite (resp. neráčila ste) sa volať Dovinová?
Reakcia na: ima #30047:
Hm, a prečo ste šteňa bytového psa nedali do tašky? Normálny postup je taký, že sa nástup so psom HLÁSI vodičovi pred nastúpením do vozidla a PO UDELENÍ výslovného súhlasu vodičom sa nastupuje NÍM URČENÝMI dverami. Keby ste tento postup boli dodržali, boli by ste sa dozvedeli už pred nástupom do vozidla, že pes (aj šteňa a aj bytové, len tak mimochodom, viete aké plemeno psa má na svedomí najviac zranení človeka?) bez košíka smie byť prepravovaný len v uzatvorenej schránke.
Slušnosť nadovšetko ale ja na Vašej reprodukcii výroku vodiča nevidím nič arogantného a taktiež nevidím dôvod, bay Vám vodič niečo šepkal do uška.

P.S.: Autor odpovede nie je pracovníkom DPB, rovnako ako toto nie sú stránky DPB.
Reakcia na: Vševedko #30045:
stalo sa mi to v sobotu, išla som 50-tkou(resp. chcela som ísť). Mala som bohužiaľ so sebou aj psíka. Má len dva mesiace a išli som mu kúpiť košík, pretože s ním pôjdem na dlhšiu cestu. Toto je len šteňa bytového psa, takže som ho vzala na ruky a vošla do autobusu. Po chvíli prišiel ku mne šofér:" Keď ten pes bude mať košík potom môžte vojsť do autobusu." Viem, že nevedomosť neospravedlňuje ale dalo sa to povedať aj menej arogantne a hlavne to nemusel počuť celý autobus.
Vševetko: Ale veď ja viem ako to je z tými vodičmi ale ja hovorím že aby ten autobus bol pridelený na č.406... a k tomu že niekto z mojej rodiny robí v DPB, by som nerád rozliezal.
Reakcia na: Ima #30043:
Máte v úmysle predniesť aj niečo konkrétne?
Reakcia na: fobust #30040:
Ja sa bigmaca nemusím pýtať, ja to viem. Ja som len chcel vedieť, či vieš aj niečo viac, než si sa od bigmaca dozvedel.
A keď máš na základe takýchto vecí predsudky (mne tiež 7303 nesedí ale nie z dôvodu nejakého jednoho merania na brzdovej koľaji), tak sa spýtaj na osudy vozov 7743 a 7771 na brzdovej koľaji a potom mi oznám, či sa bojíš aj v T3?
A teraz niečo na šoférov. Asi nie je ľahké pracovať celý deň s ľuďmi, ale takmer vo všetkých zamestnaniach kde som pracovala nám vtĺkali do hlavy slušnosťk zákazníkom. Prečo to nerobia aj šoférom autobusov? ?
Reakcia na: n #30008:
Lebo je to tak aj v zastávkových CP.
Reakcia na: n #30008:
Hej, hej.... ja som mal na mysli vnútorný transparent
Reakcia na: Vševedko #30039:

Spytaj sa Bigmaca, rad ti povie. Zaiste s tym nieco spravili, ale tazko sa zbavim takeho predsudku voci tomu vozu... ?
Reakcia na: fobust #30034:
Aké boli skúsenosti na brzdovej koľaji v JD? A myslíš, že od tej doby s tým nič nespravili a dráhový úrad podplatili???
Reakcia na: TeBeCe #30037:

Ja by som tieto vozy testoval na linke 10, ktora by takto sporadicky premavala mimo platneho CP. Substrat vie kadial to jazdi, trasa je to priamo idealna na test vozov.
Reakcia na: Mike #30035:
na dvojkostvorku su vzdy nasadene taketo skusobne vozy...ten vodic dvojkostvorky testoval prve dni aj T3B, T3P,...
Reakcia na: Mike #30027:
hlasenie nie je o nic lepsie ako v ostatnych T3P,B,S,Mod...je pocut, ale mohlo by byt aj viac. teraz som to otestoval.

tie pazvuky v 7303 su fakt zaujimave....
Reakcia na: fobust #30034:
Neviem, vodič vyzeral dosť sebaisto ?
Ale rozbiehal sa s tým veľmi pomaly. (ináč sa asi ani nedá)
Reakcia na: Mike #30033:

No toto... A to sa s tym neboja ist viacej ako 30 km/h, najma po skusenostiach na brzdovej kolaji JD? ?
Reakcia na: fobust #30025:
Si predstav, že aj áno (teda keď som nim išiel na 4/10 o 8:38). jeden z dôkazov je aj to, že dokázal ísť na +1. ?
Reakcia na: COLOR #30029:

Podla mna to nie je vlozene poradie. Ale asi maju povolenu zadnu kuplovacku pre priad ze by to niekde "necakane" vykapalo. Aby to mali rychlejsie nakuplovane. ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.