n: No myslím že tlmiče sú není až take zlé, poznám aj horšie vozidla. Z tou 4097 je to dosť primitívne lebo je predsa kravina aby voz ktorý je pridelený na služobnú linku bol cez víkend odstavený preto že naň nemôže nikto iný na normálnej linke jazdiť. Mali by si uvedomiť že čo je raz na služobné účely tak nech sa to tak aj používa lebo potom to nemá zmysel ked tam jazdia iné vozidla.
inak je to celkom spoko voz, len prevodovka trocha trha a ked nevymenili este tie tlmice tak aj to by sa zislo..
COLOR