Reakcia na: Vševedko #29978:
Nie ale zo srdca NENAVIDIM Karosy B732 (este nesplynofikovane), vsetky cervene mali uz davno ist do plynu!!!!! a inak uz ked sme pri tom tak ano, do 415-ky sa zmesti 102 ludí a do B732-ky 95 ludi. A aj tak B732-ky maju (resp.nemaju) v strednej a prednej casti vozu strasne sproste rozlozenie tyci na drzanie, takze clovek mensieho vzrastu (teda ja ? ) sa nemaju kde chytit! COLOR: Ved naco technologicky vydobytok pre cestujuci dobytok, ze? ?
frenky: J ma pravdu, ja ked som to pred tyzdnom videl na Ovsisti uplne som zasol, co z toho vozu je! ?
Takze bud si slepy alebo ano ?
COLOR