Reakcia na: Vševedko #29978:
Nie ale zo srdca NENAVIDIM Karosy B732 (este nesplynofikovane), vsetky cervene mali uz davno ist do plynu!!!!! a inak uz ked sme pri tom tak ano, do 415-ky sa zmesti 102 ludí a do B732-ky 95 ludi. A aj tak B732-ky maju (resp.nemaju) v strednej a prednej casti vozu strasne sproste rozlozenie tyci na drzanie, takze clovek mensieho vzrastu (teda ja ? ) sa nemaju kde chytit! COLOR: Ved naco technologicky vydobytok pre cestujuci dobytok, ze? ?
frenky: J ma pravdu, ja ked som to pred tyzdnom videl na Ovsisti uplne som zasol, co z toho vozu je! ?
Takze bud si slepy alebo ano ?
COLOR
a) Vymeni sa Magistrat + vymeni sa DP, vsetko bude fungovat a kazdy bude stastny
b) Bude sa pokracovat v chatrani, dlh BA bude 10x vacsi ako dnes, bude tu bieda, vlada na BA bude kaslat, hlavnym mestom sa stane BB
Hmmmm... Ked si to po sebe citam, tak mi oboje pride dost realne...