Mat3j: Hehe... veď 2.DPA má tiež pár kusov nových vozov, tak aj budú zvyšovať počet CNG tak už by mohli aj oni niečo poslať. Veď to nieje až tak veľa čo Petržalka potrebuje... ked som to rátal tak stačilo by myslím ešte 2 vozi a bolo by dočasne po probléme... lebo ja si myslím že by to bola náhrada za 4086, 4074. Tie ostatné ako 4090, 4091, 4093, 4096, 4098, by mohli ísť na Go karosérie a motora to by v celku stačilo a ked sa este pozrieme tak pár z menovaných vozov už aj plechy nové majú stačilo by dokončiť do takej opravy akou prešla 4095 tá je ako nová.
Darro
4089, 4074, 42??.
Teraz išla daaka kĺbová Karosa smerom pod Nový most na linke č.90...
Na služobnej linke č.406 dnes jazdí voz 4100. Je celkom nepochopiteľné prečo tento nový Ikarus nejazdí skôr na linke č.90, kde cestuje pomerne viac ľudí ako tých 2,5 vodiča na č.406 to je sila. Tam nech sa vodiči vyvážajú v tom vraku 4074 a ľuďom dajú to za čo si platia a nie že človek nastúpi a môže sa začať modliť aby došiel tam kam potrebuje... Voz 4100 by mal byť vypravený každý víkend na linku č.90! To ma naozaj vytočilo keď sa dnes okolo mňa prehnal nový Ikarus úplne prázdny a mi v takom vraku.
4095 dnes jazdí na linke č.88.