Reakcia na: Prazak #29673:
U električiek je neobľúbená napr. linka 7, pretože má relatívne krátku trasu a navyše ide len jedným smerom cez mesto.
A tým, že sa točí v meste, tak aj získava meškanie. Podobne aj 6 a 14. 11 a 12 majú aspoň dosť dlhú trasu.
frenky
Ale inak podla mojich informacii je najoblubenejsia elektrickova linka L5, dlha trasa, relativne malo semaforov, v podstate nejde cez mesto. A su tam vcelku prijatelne dlhe sluzby. ?