Reakcia na: R3YQYQ (pitto32) #29637:
Pozri si na JOJke, že kde prechádzala. Tá by si zaslúžila minútu hluku..
Ja som tadiaľ raz prechádzal cez cestu a trvalo mi to asi 5 minút, takže viem, že to nemá zmysel. Navyše keď je pár metrov odtiaľ podchod, a dalších pár metrov prechod so semaforom... Tak jej treba...
na prednom kridle prvych dveri chybaju zelene pasy, evidentne boli menene.
4 minuty za nou ide 3628 na /3...
Ike
Ja viem ze to bolo horsie co si mi napisal... ale nemyslim si ze si zareagoval spravne, pretoze ja som ti len zo strankdy napisal ze "ty kretén" a ty si mi opisal hento.... tak diky ty
Хуй...