Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Mikimaus #29548:
letadla odleteli do kosic. tam su vsade ?
Reakcia na: COLOR #29619:
7106 mala DN s autobusom, nie?
Reakcia na: COLOR #29623:
Jááááááj, máš pravdu, teraz som si to kukol, už viem aj ja
Reakcia na: COLOR #29613:
Ziadne stopy po ohni som nevidel, otvorene vzadu na lavej strane dva posledne dekle. Ale videl som to len z iduceho autobusu...

Re #29614 J: 1408 na 31 dnes popludni pri v jazde do podjazdu na Hodzku zrazila nejaku tusim 50-rocnu pani. Bolo to dnes v spravach na Jojke.
Reakcia na: Emo #29621:
No dal som si vyhladavat a uz som si spomenul co za buracku mala 7106 - totiz nikto ju nepisal ze by ju videl, takze asi este nejazdi.
Reakcia na: COLOR #29620:
Hm... ani ja nie.
Reakcia na: J #29617:
7106 a 7115 by mali jazdiť (pokiaľ nie sú momentálne odstavené), so 7069 už si tak istý nie som.
Reakcia na: J #29618:
Nikde som nic nevidel + necital. Holt smola ?
Reakcia na: J #29617:
7115 aj 7069 su po vzajomnom bozku opravene a jazdia uz dost dlho. A co mala 7106? Ten skravbancek v Ruzinove alebo co? Myslim ze jazdi. 7121=? ale myslim ze by sa to dalo zistit. Len to chce pevnu volu 😉
COLOR, Emo: Dnes ráno okolo 5.00 na L39 Tambus zabil 54 alebo 56 ročnú ženu pri podjazde na Hodžku pri Tatracentre. Skočila mu rovno pod kolesá.
Ešte jedna otázka. Keď z 7078 bude 7122, tak z čoho je 7121.

A prosím jazdia K2Sky 7115 a 7106 a K2 7069.
Človek sa vráti z dovolenky a hneď sa dozvie o smrtelnej nehode ? Neviete mi niekto povedať niečo bližšie?
(Sorry nechce sa mi teraz večer čítať celý deň dozadu)

Inak rád vás zase (miesto vidím) čítam. ?
Reakcia na: 1885 #29612:
A ako to vyzeralo?
Reakcia na: COLOR #29549:
No s toho co som videl to bola nejaka 42xx po GO. Mne sa zdalo ze to bola 4200, ale ako tu citam asi nie.
Reakcia na: Zdenko #29610:
To je jedno, ja rad zovseobecnujem.
Reakcia na: COLOR #29609:
Ibaze ja nie som Bulhar.
Reakcia na: Zdenko #29608:
Nenadavame do Bulharov, iba do Bulhara.
Reakcia na: Ike #29607:
Bolo to ovela horsie co som ti napisal ja ale ved nevadi. Si myslite, ze mi mozete nadavat do Bulharov, tak ste na omyle, sa uvedomte!

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.