Reakcia na: Zdenko #29589:
Obe T3P? Ved T3P mame v premavke (ak nie je niektora suprava momentalne odstavena) tri supravy, tj sest kusov... (Opravte ma niekto, ak sa mylim.)
Mne kultúra cestovania samozrejme niečo hovorí, len mi vysvetlite ako ju mám ovplyvniť. Ale nezúfajte, od pondelka budem chodiť do školy už na 7:20, takže môžete využívať moje miesto v 208, ktorá ide z Prievozskej presne 7:25, na ktoré sa vždy vopchám.
Tomáš
Andy: Bol to iba smiesny priklad, lebo ja som tiez pekne nasrany ked sa nevopcham do tej 61-ky..A stava sa mi to pomerne casto... ?