Reakcia na: Elek #29570:
Bratislavské trolejbusy sa bez prúdu nepohnú ani meter. Keď je to v križovatke, tak ostanú stáť v križovatke. Vo vozovni je vedenie. Stačí takto?
Mne kultúra cestovania samozrejme niečo hovorí, len mi vysvetlite ako ju mám ovplyvniť. Ale nezúfajte, od pondelka budem chodiť do školy už na 7:20, takže môžete využívať moje miesto v 208, ktorá ide z Prievozskej presne 7:25, na ktoré sa vždy vopchám.
Darro
Ked máte problém nastúpiť a vidíte že je plný ako sardinky tak tam ich tam trošku polejte Raciolom a ja vám garantujem že sa tam votriete aj vy...
P.S: My sme neni DPB... ale antiDPB.