Zaujimalo by ma, prečo v električkách, v ktorých je v prevádzke audio - informačný systém je hlasitosť hlásenia informácií nastavená asi na minimum, nakoľko tieto informácie zanikajú v okolitom hluku. Žiadam kompetentých aby zjednali nápravu!
Ďakujeme - cestujúci.
Ďakujeme - cestujúci.
Ike
zastavka Kadlečík v smere do karlovky je z dovodu rekonstrukcie presunuta cca 20m k devinu