Reakcia na: Andy #29471:
no mozes 3x hadat, kto bojoval za ten autobus
Super, ani tomu neverím.
a mozno budu aj BUSE, ale teraz uz nie su.
Inak nzc.
Zobrali kluciky a odomkli?
Co so 4400?????????????
Emo
A k tej D2 - no to už s tým sa treba zmieriť, že sú v špičke nepriepustné ulice (a niekedy aj mimo nej). A viem aké to je meškať kvôli tomu, už sa mi párkrát stalo, že som meškal do školy kvôli tomu, že autobus mal meškanie.