Reakcia na: TeBeCe #29079:
Nie, ja nie som vôbec poverčivý. O tom prečíslovaní mi hovoril spolužiak, ktorý sa o MHD nezaujíma. Ale pred niekoľkými rokmi som čítal, že v Moskve bola zrušená (alebo prečíslovaná) linka č. 666...Cestujete niekto aj nočákmi? V ktorých sú SBS-kári? Aj v 504-ke alebo len na petržalských? A tipujem, že preventívne sú aj na 505-ke. Je cestovanie nočákmi bezpečnejšie?
Ja s nočákom chodím iba na Štedrý večer babke a to je v pohode. ☺
sorry...
frenky
all: Inak zaujimalo by ma, co je s tymito vozmi:
1021, 1023, 1209, 1219, 1302, 1318, 1405 (ta isla asi na plechy) ine ma nezaujima ?