Reakcia na: Mat3j #29066:
Čítal dobre, prioritou DPB je hneď po kúpe nových autobusov nasadiť kĺbáky na linku 50. Povedal to Ing. Karol Kajdi niekde v novinách asi pred pol rokom.Zdenko Ti dal zlé informácie, totiž 6621 je na 201, tak sa nemohla pokaziť na 212...
Mat3j
btw: prave teraz zomrel (ale iba na chvilu) 6621 na L212 pri Palisadach (i: Zdenko)
Dnes su na L37 aj 1701 aj 1702, pomaly sa tam vypravuju stale castejsie a castejsie. ?