Chlapi, inak nejake imhd stretko nebude? Ci pockame na Decauxa?
Ale tak zas nejako hrozne dlho nie. No treba využiť, kým tu 24Tr je, lebo potom už nebude.
Andy, zabudol si na 1030 a na takmernizkopodlaznesicelentrochuananizkejpodlahenesusedadlanoacoajtakbytocestujucinepochopili SORky. A samozrejme mame hypermoderne vzduchcistiace a hlukpohlcujuce plynove autobusy.
TeBeCe