Reakcia na: TeBeCe #28810:
alebo si dat len uvodnu stranku, z ktorej su linky na tie fotos
To bude tou skolou
Ale myslim ze sa debatilo aj tu, som si skoro isty. Len to mozno nemalo taku intenzitu, heh.
TeBeCe