Teraz to prasa okolo mna preslo druhy krat, no brrr. Graficka uprava 0 bodov, slogan "Nastupit... A uzivat si kusok Viedne" je na voze T3 mierne dvojzmyselny.
No jo, mozem potvrdit frenkyho... Cestou do skoly som ju kazdi den vidaval pod mostom. A co bude s 1201kou? Mohla by ist do plynu, aby potom jazdila na 21ke. (ale to asi skor pojde do srotu,ze?)
Tak si zober, ze ten autobus stale lietal. 7 dni v tyzdnia a hradil aj klbove linky! Si zober niektore linky uz maju mimo spicky iny klud ako zalozak! Neiem ako to mam teda presnejsie opisat, ale urcite ZV je vytazenejsie vozidlo ako pridelena linka v zadeleni! ?
co znamena ze robila ZV? nebodaj sa pritom viacej kazi ci ako?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Ike