Vo stvrtok popoludni sa mi podarilo zaregistrovat toto:
- 2938 vypadol docasne na linke 83/6, nahradilo ho vozidlo 2929, okolo 17. h. sa vratil
- 7819 - 20 vynechal pol kola na linke 12/4 o 16:28 h. z Dubravky na Safarikovo nam, ale naspat uz isiel normalne. Asi mal mensiu poruchu, lebo predtym ako prazdny odisiel smer mesto islo z konecnej auto Dopravny dispecing
- 7749 - 50 vypadol okolo 16. h. na linke 1/10, do konca sluzby ho nahradil zalozny vozen 7720
- 1132 vypadol po 16. h. na linke 22/1 docasne ho nahradilo zalozne vozidlo 1813, po 20. h. sa na posledne kolo vratil
- 2938 vypadol docasne na linke 83/6, nahradilo ho vozidlo 2929, okolo 17. h. sa vratil
- 7819 - 20 vynechal pol kola na linke 12/4 o 16:28 h. z Dubravky na Safarikovo nam, ale naspat uz isiel normalne. Asi mal mensiu poruchu, lebo predtym ako prazdny odisiel smer mesto islo z konecnej auto Dopravny dispecing
- 7749 - 50 vypadol okolo 16. h. na linke 1/10, do konca sluzby ho nahradil zalozny vozen 7720
- 1132 vypadol po 16. h. na linke 22/1 docasne ho nahradilo zalozne vozidlo 1813, po 20. h. sa na posledne kolo vratil
Dietatko
samozrejme ze pracovnici dpb tie automaty kontroluju, ale v bratislave je tolko automatov, ze nemozu stale stat pri kazdom a hned ako sa pokazi ho opravit. na kazdom automate je cislo na ktore treba zavolat v pripade ze automat ma poruchu. ale vacsinou tam nikto nezavola a tak ked niekto pokazi automat hned po odchode kontroly, tak automat bude pokazeny dovtedy kym sa zase nevratia. a preco sa to stava tak casto?? no preto, ze medzi nami zije tolko spoluobcanov, ktori tie automaty kazia a upchavaju v snahe obohatit sa, pripadne len tak zo "zabavy"...a v neposlednom rade aj preto, ze cestujuci stojaci na zastavkach si tychto ludi nevsimaju, takze mozu nerusene vykonavat "svoju cinnost"...
that's all.
have a nice day