K tej 2929 sa môžem len pousmiať je to smutné že tak rychlo dojazdila ale čo už ked je niekde prasknutý rám tak tomu už niet pomoci... Môžme len povedať že škoda vyhodenych peňazí na GO karosérie.
)
[a najvacsia zakernost bola ked sme tam vcera spravili take vacsie stretko, ked tam par kolegov vytasilo notebooky a ked som im ukazal smer, kde mam AP, tak zacali aj zavislacit na nete
]
ale uz mi je to jasne...
SpEcIaLnY