Reakcia na: J #26467:
Ad studentska elektricenka - toto robievaju pravidelne - mojmu spoluziakovi teraz tiez predali len mesacnu... Ale ak to nebolo potvrdenim od skoly, tak potom neviem - nebude to tak, ze vsetci VS budu musiet mat elektrcenku na tom studentskom preukaze? Haa? Mne by pre zaciatok stacilo, keby sa v DPB konecne uvedomili a posudili tu imbecilne ulozenu pokutu co som dostal za neopodstatnenu a vratili mi poctivo zakupenu karticku ICK (ci ako sa tomu nadava). Inak, ak ma student neplatnu elektricenku a ma ju na studentskej karte, tak to mu akoze zabavia kartu? Ved je to majetok students/skoly!!! Moja ICK bola tiez moja, ved som si za nu zaplatil 120 Sk, ci kolko to bolo. To si akoze uz pomaly mozu dat do prepravneho poriadku, ze cestujuci je povinny strpiet okradnutie, alebo ublizenie na zdravi v hocakom banalnom pripade...Grrrr.... jak som sa samonasral... nespominajte tu uz ziadnu elektricenku, revizorov, ani nic podobne...
..hm
TAXI TAXI