Reakcia na: Piol #26371:
trabusti maju zopar vozov (vidiet mozno na stavbe v dubravke). videl som este nejake neDPB autobusy...4210 vypadla okolo 8.00 z X12 (takze som nestihol 20
), neskor zv 4098, potom nejaky tambbuuss.7828+7 ZV v KV
necel by som v takom teple
fobust
Ale BA tam uz davno je. ? ? ?