Reakcia na: Martin Fundárek #26304:
Nooooooo... Samozrejme, ze vozy maju v lepsom stave, ale napriklad niektore 14Tr su dost zle na tom, a Karosky uz maju tiez cosi za sebou.
Veľmi pekne ďakujem za info o 2403 - teda kde a kedy. Maš u mňa kofolu alebo pivo. Vyber si. ☺
COLOR