Reakcia na: Andy #26270:
Vidíš, ja mám práve opačný názor. 2403 je podľa mňa pekná, naopak 6296 výzerá jak detská kresba, navyše tie prelepené okná...
). Viac mozno neskor.
A prisvietenie v interieri nevidim ako riesenie - jednak na spotrebu (viem, je zanedbatelna, ale ide o princip), ale hlavne - v takom pripade rovno mozeme vsetky okna zaplechovat a prelepit reklamami, bude menej starosti s udrzbou, a bude sa v interieri svietit stale. Proste odstranovat nasledok a nie pricinu je podla mna troska nezdrave ? Inak tiez nemam nic proti CVR, pokial su esteticke, a pokial nezaprasuju bocne skla.
Ferro