Reakcia na: Darro #26289:
Vozidlá majú dobré, jazdia dosť presne, všetko by bolo krásne, len keby tak ešte mali intervaly. Grafikony majú čím ďalej, tým zúfalejšie.
). Viac mozno neskor.
Sorac, ze som bol dnes off, ale som na Pohode v Trencine.
A prisvietenie v interieri nevidim ako riesenie - jednak na spotrebu (viem, je zanedbatelna, ale ide o princip), ale hlavne - v takom pripade rovno mozeme vsetky okna zaplechovat a prelepit reklamami, bude menej starosti s udrzbou, a bude sa v interieri svietit stale. Proste odstranovat nasledok a nie pricinu je podla mna troska nezdrave ? Inak tiez nemam nic proti CVR, pokial su esteticke, a pokial nezaprasuju bocne skla.
TAXI TAXI