Andy ty bazmek, tu 4207 som sem dal zamerne, co to spravi. Inak Presov je asi najlepsia prevadzka na Slovensku a Bystricka je porovnatelna s Blavackou. Vsetky ostatne su lepsie ako v BA, ale horsie ako PO (mam na mysli KE a ZA - v NR sme neboli
). Viac mozno neskor.
). Viac mozno neskor.
Sorac, ze som bol dnes off, ale som na Pohode v Trencine.
A prisvietenie v interieri nevidim ako riesenie - jednak na spotrebu (viem, je zanedbatelna, ale ide o princip), ale hlavne - v takom pripade rovno mozeme vsetky okna zaplechovat a prelepit reklamami, bude menej starosti s udrzbou, a bude sa v interieri svietit stale. Proste odstranovat nasledok a nie pricinu je podla mna troska nezdrave ? Inak tiez nemam nic proti CVR, pokial su esteticke, a pokial nezaprasuju bocne skla.
Zdenko