Reakcia na: ma #26265:
Podľa môjho tipu bude 82 premávať buď po Prístav, alebo maximálne po Záhradnícku. Čo sa 201 a 202 týka, dúfam, že sa podarí nechať 8,5 min. interval. Nemal by to byť problém, pretože husté celodenné intervaly trolejbusových liniek DPB podporuje. Problém bol vždy akurát s vozidlami.
Emo
1. Čo je s 4400? Už má nejak dlho poruchu.
2. Na linke X50 je jeden voz alebo dva?
Díky.