Reakcia na: ma #26265:
Podľa môjho tipu bude 82 premávať buď po Prístav, alebo maximálne po Záhradnícku. Čo sa 201 a 202 týka, dúfam, že sa podarí nechať 8,5 min. interval. Nemal by to byť problém, pretože husté celodenné intervaly trolejbusových liniek DPB podporuje. Problém bol vždy akurát s vozidlami.
TeBeCe