Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: si #26219:
Je to výmeníková. ☺
Reakcia na: Andy #26239:
aaaha, tak potom pardon. ?
Reakcia na: frenky #26238:
Keď som mu volal, tak som zistil, že si pomýlil fórum, chcel to napísať do košického...
Reakcia na: COLOR #26237:
ty pijes bezo mna? ?
Pred chvilou sla predomnou K2G 7085 po vlastnej osi do vozovne Krasnany1 Je nadherna!
Reakcia na: Andy #26234:

No toto... ?
Reakcia na: fobust #26233:
Áno, vlastnou silou.
Reakcia na: Andy #26232:

Ano? A to ju tlaci alebo je pred nou este nieco co ju taha? Mi nevrav ze ide vlastnou silou... To by bola sila... ?
KLF info - 7085 ide práve pred ním do Krasňan
L50: 3701/3 a nevidel som to tam(na L50) prvy krat.. hmm zaujimave.
L88: 4848/?, 4216/4
L83: 2801/13
Reakcia na: Mikimaus #26227:
To nie je nič neobvyklé. 🙂
Reakcia na: gejza #26226:

Ten autobus nemoze ist do srotu uz tezaz? Asi nie, lebo DPB by nemal v com vozit substrat... #radsej ziaden smajl#
Reakcia na: TeBeCe #26201:
Ono to vypada na konstrukcnu chybu pri montovani vonkajsieho dopytu. Tie modernizovane T3 maju pri strednych dverach 2 dopyty a nad obidvoma sa to prepadava. Obycajna T3 len z jednym dopytom to ma len nad nim ? , druha strana je v poriadku ?
Na 7837 som si dnes rano vsimol vodu vo vnutornom osvetleni ?
Neviem, ci to bude pre niekoho uzitocne, ale dnes rano som si cestou do prace vsimol, ze autobus c.2830 jazdiaci ako zalozne vizidlo na linke 71 ma vzadu zlomeny spodok. Trcia z neho nejake zeleza a pocas jazdy s nimi zadrhava o vozovku. Poviem vam, dnes o 7.11 prichadzal na zastavku Vlcie Hrdlo v smere na Cilizsku a bol to zazitok pre usi. Staci jeden dobry kanal alebo ina terenna nerovnost a ten autobus moze ist do srotu.
Reakcia na: TAXI TAXI #26204:
cau, odpovedal som ti v diskusnom fore, tak si to chcekni!
Reakcia na: Andy #26223:
neak neskoro si sa o tom dozvedel 🙂
Večer mala na Kapucínskej nehodu 5/7 7939+7940. KLF sundal taxikára. Na vine taxikár. 🙂

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.