Reakcia na: fobust #26207:
Ale nič z toho nevysvetľuje,prečo to nemôže byť jedna priebežná linka Koliba-Vojenská nemocnica alebo dve linky pod rôznymi číslami.Prečo bola znesená manipulačná trať cez Tolstého,mi nikto racionálne nevysvetlí,pretože akékoľvek vysvetlenie a priori odmietam.Veľmi rád som tú trať ako vodič používal.
Andy