Reakcia na: Andy #26198:
ad autoskola DPB - ja osobne som v autoskole DPB natrafil na samych super ludi s ktorymi som doteraz dobry kamarat a vzdy som rad ked sa niekde stretneme, ci uz na pive, alebo len vo voze iduc okolo 8))
oznacene logomDPB (ak sa nemylim, tak je to povinne oznacenie). Takze tak.
a tak som sa previezol od Polusu. Mohol som ísť hneď na elinu a takto som išiel najprv k slimáku a potom na električku. Keby si aspoň priznal chybu, keď mu človek povedal, že nemá tabuľku, ale ešte bol drzí. ? ?
COLOR
4204 pravdepodobne ZV L88, alebo uz nahrada 3604, za sklom mal akusi zahadnu bielu tabulku s cervenym pismom