3604 ZV L82, teraz v Prístave.
Ráno asi vypadla 7767+68 z L1.
Ráno asi vypadla 7767+68 z L1.
oznacene logomDPB (ak sa nemylim, tak je to povinne oznacenie). Takze tak.

a tak som sa previezol od Polusu. Mohol som ísť hneď na elinu a takto som išiel najprv k slimáku a potom na električku. Keby si aspoň priznal chybu, keď mu človek povedal, že nemá tabuľku, ale ešte bol drzí. ? ?
, skoro som zdochol, ked som si predstavil, ako sa v DPB vyucuje autoskola, navyse jazdy studentov v dispofeldach ?
fobust
Je dialkovo ovladana. Aspon vacsina. Neviem ci mame este nejake vyhybky ovladane odberom pri prejazde, mozno vo vozovniach.