ako sa "nastavuje" vyhybka u trolejbusoveho vedeni? Z kabiny vodica? A to sa len posunu palice alebo ta samotna vyhybka?
V Pardubiciach som este nikdy nebol, takze pri najblizsej ceste do Ciech mam o dovod viac sa tam zastavit.
Andy