Inak, ak by to dakoho zaujimalo, tak dnesna skladba vozov pod Hradom Devin bola takato:
28: 3501
29: 4404, 4849
Ferro, tu je ta 78 co robi NV/501 (cez prazdniny je to 78/14., cez sk. rok je to 78/17.) z Holicskej:
4:40, 6:55, ---, 16:25, 18:50 a 21:05 ☺
28: 3501
29: 4404, 4849
Ferro, tu je ta 78 co robi NV/501 (cez prazdniny je to 78/14., cez sk. rok je to 78/17.) z Holicskej:
4:40, 6:55, ---, 16:25, 18:50 a 21:05 ☺
galiyosha
Samozrejme, to je ina situacia, nez na Dolnych honoch. Ale trolejbusy az po Kazansku chodit nemozu, lebo nikdy sa to tak nerobilo a milion inych dovodov (ze, si
Inak v Brne som bol sokovany tym, ze miestne trakcne vedenie je este odpornejsie nez to bratislavske. Na nieco take som pripraveny nebol. A tie pritlaky... pozorovat trofel, ako pri prechode oblukom z pevnych svoriek vytlaca cele okolite vedenie smerom nahor, je skutocne zvlastny pocit.