Reakcia na: Prazak #26097:
Ja som ráno tiež išiel trolejbusom "HODŽOVO NÁMESTIE"... Bol to myslím 6622 alebo niečo poobné a asi linka 202.
Bol vecer, a prisiel celkom prazdny. Dost som nechapal. A predvcerom mi okolo pol jedenastej vecer zdrhla 210, lebo isla na +1
Prazak