Reakcia na: Tomáš #26093:
hehe, zeby zacali dodrziavat to co im vravi palubak ? Dnes (ci uz vlastne vcera, 9.7.) som natrel vodica X20/1 na dispecing lebo akosik zaspinkal na obratisku cilizska a na cestu sa vydal az s 2minutovym meskanim. Na zastavke komarovska mal byt (podla palubaku) 10:36, 97cka tam mala byt (a aj bola) 10:38 a tento expert tam dorazil az 10:39. A kedze 97cka ma 20 minutovy interval co nie je nic vesele cakat na dalsiu, tak som sa dotycnemu vodicovi podakoval telefonatom na doprvany dispecing ze nech mu skontroluju kartu vodica ? a to prebiehanie nie je ziaden velky problem, vodici beru ludi aj na zastavke kde ich aj povykladaju, takze cez 4prudovu (v danom mieste dokonca 5prudovu) cestu prechadzat vobec netreba...
pitto
Šak si sa to dozvedel?
? ?