MaVal. No zober si, že DPB má trebars 100.000 zákazníkov s električenkou. Tým končí platnosť v priemere 4.krát do roka to je 400.000 sms krát 1,50,- to je 600.000. Pri dnešných finančných suchotách by som to nerobil. Ale určite by som pristúpil k emialovej notifikácii. A nielen platnosť eliny, ale aj výluky.
K sms by som pristúpil neskôr až raz budú prachy na takéto veci. Aj keď fakt je ten, že by to mohlo zvýšiť príjmy z predaja električeniek. Lebo keď človek zabudne, že už nemá elinu, tak aj niekoľko dní jazdí nechtiac na čierno.
K sms by som pristúpil neskôr až raz budú prachy na takéto veci. Aj keď fakt je ten, že by to mohlo zvýšiť príjmy z predaja električeniek. Lebo keď človek zabudne, že už nemá elinu, tak aj niekoľko dní jazdí nechtiac na čierno.

MaVal
Ved uvidime, co na to povie verejna mienka, ked si uz coskoro precita, co ich ako stalych zakaznikov v pripade DPB caka. Ziadne take ako v pripade mobilnych operatorov: "Ako nasmu stalemu a vernemu zakaznikovi si Vam dovolujeme ponuknut roaming bez zalohy"...
Staly zakaznik? Mna to nezaujima, si zasrany cierny pasazier... Hlavne, ze smradochov a bezdakov z autobusov nevyhadzuju a nepokutuju ?