Včera asi okolo 16:45 na linke 11 (nepamätám si číslo ale bola to T6A5) sme sa pekne previezli - medzi zastávkami Šafárikovo nám. a Kamenné nám. sa nejak nepodarilo vodičovi prehodiť výhybku na Jesenského a keďže nestihol zastať tak urobil ešte jedno kolečko okolo Reduty ? ale som si vychutnal pohľady nechápavých vlkov ? Aspoň sa vodič slušne ospravedlnil.

Johny D
aNTI: Na 83/11 podla strktury ma byt 2940, osobne som dnes este 83 nevidel az na par vozov a velmi si ma potesil, ze si ju napisal, ja si uz pozriem iba ZVs. Dik. BTW najviac som soknuty z tej 2628 (mal tam byt 2823) ☺