fobust:Že by plynobus nebol smradobus?? Hana:Že by tlačová hovorkyňa BEÚSu?Však ani v Rumunsku ani v Rusku sa CP nevylepujú,tak ani v BA netreba.Však substrát počká,možno niečo príde.Ale v Rumunsku som nevidel ani také zmaľované električky ako v BA,nechcete sa inšpirovať aj v tomto??
Emo