Reakcia na: Emo #25885:
az na to, ze uz teraz sa neumerne natiahla jazdna doba elektricky od PKO po konecnu v dubravke....kolkokrat radsej vystupim na Molecovej a idem peso dve zastavky, ako by som mal cakat v eline cely cyklus kym jej naskoci zelena....nebudem tam sice skor, ale to dlhe cakanie neznasam.
TeBeCe
u zastavky Lackova uz zrejme buduju semafory ? no dufam, ze len pre auta ?