Ja som tie clanky tiez pisal. Normalne mi rozum stoji nad tym, ake HOVADINY tam popisali. Keby tam bola aspon pravda, ale je to zavadzajuce, linka 4 iba po Nam. L. Stura a pod. To musel byt niekto inak zhuleny ked to napisal.
MaVal: viem presne o com hovoris. Robi to velmi casto a je to velmi neprijemne! Inak on ten voz ma stale, takze buzeranti z DPB vedia o koho ide. ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Zdenko