Dopravny podnik by sa mal trochu uvedomit ved tie ceny listkov nie su vobec umerne cestovaniu v mhd.Je to katastrofa cestovat v poskakujucom autobuse ktory je pomali na rozpadnutie.
PS:Este ze chodim taxikom,lutujem ludi ktory musia chodit v mhd
PS:Este ze chodim taxikom,lutujem ludi ktory musia chodit v mhd
Max