Ike: tiež by ma zaujímalo, aké vodné nádrže myslíš?!
a odkaz pre Andyho: radšej by som to neskúšal, mohlo by sa to zle skončiť. Tvoja imunita platí len v Žiline ?
a odkaz pre Andyho: radšej by som to neskúšal, mohlo by sa to zle skončiť. Tvoja imunita platí len v Žiline ?
TeBeCe
DPB: ako jazdili
Včera podvečer nepremávali električky č. 8, 9 a 14, pretože na križovatke ulíc Záhradnícka -Jégeho vodič "zabudol" svoje vozidlo pri koľajniciach. Idúce električky by ho boli zachytili. Premávku obnovili po štvrťhodine. Na Dvojkrížnej ulici, pri výstupišti "Čiližská" vodič 79/1 "škrtol" vozidlom o roksor - kovovú guľatinu na vozovke. Pritom sa prederavilo dno palivovej nádrže. Asi sto litrov nafty vytieklo do kanála. Privolaní požiarnici urobili protiekologické opatrenia. V rannej špičke, od 7.16 h takmer pol hodiny nepremávali trolejbusy na Kramároch po Limbovej ulici v obidvoch smeroch. Dôvodom bola porucha v meniarňach energodispečingu.
? ? ?