Reakcia na: S499.1023 #25631:
Mhol by si mi (nam) vysvetlit, ktora vyhybka je prezyvana Elegancia? Heh, a s tym uzemnenim... No comment, to je aj mozne?
7704 som stretol na Borskej ako Sluzobnu jazdu smer KV/Dubravka.
http://www.imhd.sk/~color/foto/7106/20040625084016.jpg
COLOR