Reakcia na: Lolita #25565:
Ja som to tušil, že sestričky majú nižšie IQ než je priemer. Čo takto dôjsť z tej Patrónky k Vojenskej 212? To nejde? Len 49? A ak je pre Teba z Patrónky do Vojenskej "dlá cesta peši" a absolvuješ ju s vyplazeným jazykom, tak si tesne pred smrťou a nemá vôbec cenu sa Tebou zaoberať, daj sa preložiť na oddelenie paliatívnej starostlivosti, ale ako pacientka! ?
Ono drviva vacsina vozov s tym problem nema, ale stale sa pocita s tym, ze sa moze vyskytnut voz, ktory by to tam eventualne neustal. A kym budeme stale pocitat s tym, ze si niekto mohol odflaknut robotu, tak sa daleko nedostaneme
Beus
A je mi jasne ze ani prestavnik to nevyriesi, okrem toho, podla poslednych pozorovani je ta vyhybka v takom zufalom stave (volaco prilis sadnute), ze sa tam ten prestavnik domontovat uz ani neda, lebo by to nechodilo, takze nielen kable, ale aj vyhybku by bolo treba menit