n: No pokiaľ viem tak vodič má zastaviť cez deň aj bez toho aby človek na zastávke mával.
A na tých nočných spojoch sa má kyvat preto lebo na jednej zastávke môže chodiť viac nočakov a aby vodič vedel že človek doň chce nastúpiť tak zastaví ale nech mi niekto povie ako ja môžem vidieť tak ďaleko ked nočak letí jak blesk a ja nemám šancu prečítať čo to ide či 507 alebo 506 podľa mňa by mali zastavovať aj nočaky bez toho aby som mával ako na prvého mája...
A na tých nočných spojoch sa má kyvat preto lebo na jednej zastávke môže chodiť viac nočakov a aby vodič vedel že človek doň chce nastúpiť tak zastaví ale nech mi niekto povie ako ja môžem vidieť tak ďaleko ked nočak letí jak blesk a ja nemám šancu prečítať čo to ide či 507 alebo 506 podľa mňa by mali zastavovať aj nočaky bez toho aby som mával ako na prvého mája...
S499.1023