Reakcia na: n #25468:
Dispečeri by sa mali v prvom rade naučiť poriadne riadiť dopravu. Ešte strhávanie prémii za skoré odchody schvaľujem, ale také hajzlovstvá typické pre DPB ako je postihovanie za bavenie sa vo vozidle na konečnej (čim to narúša chod MHD?) sú fakt sila.
Btw., poobede 3611 PV L32.
tr3mp
Autobus odíde presne na začiatku minúty. Pritom ale na tabuli s odchodmi ešte chvíľu svieti, asi minútu a pol po odchode (pol minúty, keď berieme do úvahy koniec minúty). A až po tom ako zmizne autobus a následne aj odchod z tabule konečne čas na hodinách dovŕši čas odchodu ...
?