Reakcia na: J #25427:
Asi nerozumieš slovensky. Aký racionálny dôvod Ťa vedie k tomu, aby to 1)VODIČI nemali v popise práce NIE
2)DISPEČERI mali ÁNO
???
Už mi rozumieš alebo budeš dokola omieľať to svoje?
Také argumenty typu "toto bude až keďbude tamto" doviedli DPB tam, kde je.
TAXI TAXI